1015 Ultra Central Fun Old City

  • Wi-Fi
  • Πάρκινγκ
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City Βουκουρέστι παρέχει εύκολη πρόσβαση σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης, όπως το Βουκουρέστι που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 2 χλμ. από σταθμό τρένου Βόρειος και 350 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Piata Unirii.

Το Παλάτι του Λαού απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Caru' cu Bere που είναι σε απόσταση περίπου 200 μέτρων. Επίσης το Ρουμανικό Αθήναιον βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ. Γύρω από το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως Piata Unirii 1 που είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 1015 Ultra Central Fun Old City Βουκουρέστι
Cute Cozy Nest Old City
Τιμή μόνο για κινητά

Cute Cozy Nest Old City

0 μ από το κατάλυμα
USD 52 USD 47
ανά νύχτα
Cozy 2-Bedroom Retreat In The Heart Of History
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy 2-Bedroom Retreat In The Heart Of History

0 μ από το κατάλυμα
USD 219 USD 197
ανά νύχτα
Old Town Studios By Chr Luxury Property
Τιμή μόνο για κινητά

Old Town Studios By Chr Luxury Property

0 μ από το κατάλυμα
USD 46 USD 41
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City;
      Το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City βρίσκεται κοντά σε Caru' cu Bere.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City περιλαμβάνουν Ρουμανικό Αθήναιον, Θέατρο Οντεόν καθώς και Παλάτι του Λαού.
    • Στο το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα 1015 Ultra Central Fun Old City περιλαμβάνουν Caru' cu bere και Restaurant Hanu' lui Manuc και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    1015 Ultra Central Fun Old City Βουκουρέστι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο